AktualnościWszystko, co dobre szybko się kończy…

Wszystko, co dobre szybko się kończy…

Ferie, ferie i…po feriach! A razem z nimi dobiegła końca kolejna edycja Kreatywnej Akademii Zimowej. W ramach zajęć pracownicy poradni przeprowadzili szereg spotkań rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne, współpracę w grupie, logiczne myślenie i koncentrację.

Podczas zajęć nie zabrakło pomysłowych i twórczych działań, takich jak tworzenie lampionów, antystresowych gniotków, kreatywne odkrywanie emocji czy wspólne gry i zabawy (zarówno przy stole, jak i w bezpiecznej przestrzeni poradnianych sal). Oprócz rozwoju i wsparcia, głównym kryterium była świetna zabawa i przyjemność wszystkich uczestników.

W zajęciach wzięli udział uczniowie z tarnowskich szkół podstawowych. Na zakończenie Kreatywnej Akademii każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy Cukierni KUDELSKI za ufundowanie drożdżówek na drugie śniadanie dla dzieci.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Akademii w przyszłym roku, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.

Najnowsze

Więcej artykułów