Kadra

Kadra Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Renata Mielak
mgr Renata Mielak

DYREKTOR, menedżer oświaty

poniedziałek8:00 – 16:00gab. 5
wtorek8:00 – 16:00gab. 5
środa8:00 – 16:00gab. 5
czwartek8:00 – 16:00gab. 5
piątek8:00 – 16:00gab. 5

WICEDYREKTOR, psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek11:00 – 15:00gab. 6
wtorek11:00 – 15:00gab. 6
środa9:00 – 13:00gab. 6
czwartek9:00 – 13:00gab. 6
piątek9:00 – 13:00gab. 6
mgr Ewa Faliszek-Podgórska

Pracownicy pedagogiczni

Anna Bazuła
mgr Anna Bazuła

logopeda, neurologopeda

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 116
wtorek8:00 – 12:00gab. 116
środa14:00 – 18:00gab. 116
czwartek12:00 – 16:00gab. 116
piątek12:00 – 16:00gab. 116

pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, neurologopeda kliniczny, surdologopeda

poniedziałek14:00 – 18:00
12:00 – 13:00 WWR
13:00 – 15:00
15:00 – 16:00 WWR
16:00 – 18:00
gab. 101
wtorek12:00 – 16:00gab. 101
środa8:00 – 12:00gab. 101
czwartek8:00 – 12:00
7:00 – 8:00
8:00 – 9:00 WWR
9:00 – 12:00
gab. 101
piątek8:00 – 12:00gab. 101
Ewa Cieplińska
dr Ewa Cieplińska-Truchan
Flasz-Gebarowska Aleksandra
mgr Aleksandra Flasz-Gębarowska

psycholog, tyflopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 108
wtorek12:00 – 16:00gab. 108
środa14:00 – 18:00gab. 108
czwartek8:00 – 12:00gab. 108
piątek8:00 – 12:00gab. 108

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 106
wtorek8:00 – 12:00gab. 106
środa14:00 – 18:00gab. 106
czwartek12:00 – 16:00gab. 106
piątek12:00 – 16:00gab. 106
Justyna Krzysztofek
mgr Justyna Krzysztofek
Kupiec-Doroż Justyna
mgr Justyna Kupiec-Doroż

psycholog

poniedziałeknb.gab.
wtoreknb.gab.
środanb.gab.
czwarteknb.gab.
piąteknb.gab.

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 14
wtorek12:00 – 16:00gab. 14
środa14:00 – 18:00gab. 14
czwartek14:00 – 18:00gab. 14
piątek8:00 – 12:00gab. 14
mgr Martyna Kwiek
Agnieszka Ługowska
mgr Agnieszka Ługowska

logopeda, neurologopeda

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 116
wtorek12:00 – 16:00gab. 116
środa14:00 – 18:00gab. 116
czwartek8:00 – 12:00gab. 116
piątek8:00 – 12:00gab. 116

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 19/112
wtorek12:00 – 16:00gab. 112/19
środa8:00 – 12:00gab. 19/118
czwartek14:00 – 18:00gab. 112
piątek8:00 – 12:00gab. 19
Agnieszka Ostrowska-Knot
mgr Agnieszka Ostrowska-Knot
Aneta Płaczek
mgr Aneta Płaczek

pedagog, logopeda

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 107
wtorek8:00 – 12:00gab. 107
środa14:00 – 18:00gab. 107
czwartek8:00 – 12:00gab. 107
piątek8:00 – 12:00gab. 2/106

psycholog

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 8
wtorek8:00 – 12:00gab. 8
środa14:00 – 18:00gab. 8
czwartek8:00 – 12:00gab. 8
piątek8:00 – 12:00gab. 8
Jessika Trojak
mgr Jessika Podgórska
Anna Prusak
mgr Anna Prusak

logopeda, neurologopeda

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 119
wtorek8:00 – 12:00gab. 12
środa14:00 – 18:00gab. 119
czwartek8:00 – 12:00gab. 119
piątek12:00 – 16:00gab. 119

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback, surdopedagog, terapeuta SI

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 14
wtorek8:00 – 12:00gab. 14
środa8:00 – 12:00gab. 112
czwartek8:00 – 12:00gab. 14
piątek12:00 – 16:00gab. 14/112
Anna Romanowicz
mgr Anna Romanowicz
Wioletta Rymanowska
mgr Wioletta Rymanowska

pedagog, doradca zawodowy, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 7
wtorek8:00 – 12:00gab. 7
środa14:00 – 18:00gab. 7
czwartek12:00 – 16:00gab. 7
piątek8:00 – 12:00gab. 111

psycholog, pedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 122
wtorek12:00 – 16:00gab. 122
środa8:00 – 12:00gab. 122
czwartek8:00 – 12:00gab. 122
piątek8:00 – 12:00gab. 122
Monika Sęk
mgr Monika Sęk
Agnieszka Strzesak
mgr Agnieszka Strzesak

psycholog

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 19
wtorek8:00 – 12:00gab. 19
środa8:00 – 12:00gab. 19
czwartek8:00 – 12:00gab. 19
piątek12:00 – 16:00gab. 19

pedagog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałeknbgab.
wtoreknbgab.
środanbgab.
czwarteknbgab.
piąteknbgab.
Iwona Sumara-Dul
mgr Iwona Sumara-Dul
Patrycja Szczepanik
mgr Patrycja Szczepanik-Uchwat

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałeknbgab.
wtoreknbgab.
środanbgab.
czwarteknbgab.
piąteknbgab.

pedagog, tyflopedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 117
wtorek14:00 – 18:00gab. 107
środa8:00 – 12:00gab. 107
czwartek12:00 – 16:00gab. 107
piątek8:00 – 12:00gab. 107
Agnieszka Śliwa
mgr Agnieszka Śliwa
mgr Monika Śpiewak-Sondej

logopeda

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 119
wtorek8:00 – 12:00gab. 119
środa8:00 – 12:00gab. 119
czwartek12:00 – 16:00gab. 119
piątek8:00 – 12:00gab. 119

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 108/112
wtorek8:00 – 12:00gab. 108
środa8:00 – 12:00gab. 108
czwartek12:00 – 16:00gab. 108
piątek8:00 – 12:00gab. 112
Maria Tarnopolska
mgr Maria Tarnopolska
Daria Tyro
mgr Daria Tyro

pedagog, doradca zawodowy, tyflopedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 7
wtorek12:00 – 16:00gab. 7
środa8:00 – 12:00gab. 7
czwartek8:00 – 12:00gab. 7
piątek8:00 – 12:00gab. 7

pedagog, tyflopedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 110
wtorek12:00 – 16:00gab. 110
środa8:00 – 12:00gab. 110
czwartek8:00 – 12:00gab. 110
piątek8:00 – 12:00gab. 110
Anna Urbańska-Galas
mgr Anna Urbańska-Galas
Anna Ustjanowska
mgr Anna Ustjanowska

pedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 109
wtorek14:00 – 18:00gab. 109
środa8:00 – 12:00gab. 109
czwartek14:00 – 18:00gab. 109
piątek8:00 – 12:00gab. 109

pedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 109
wtorek8:00 – 10:00gab. 109
środagab.
czwartekgab.
piątekgab.
mgr Wajda Aneta
mgr Aneta Wajda
Paulina Wrażeń
mgr Paulina Wrażeń

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 101
wtorek8:00 – 12:00gab. 101
środa14:00 – 18:00gab. 110
czwartek12:00 – 16:00gab. 101
piątek12:00 – 16:00gab. 101

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 122
wtorek12:00 – 16:00gab. 111
środa14:00 – 18:00gab. 122
czwartek14:00 – 18:00gab. 122
piątek8:00 – 12:00gab. 122
Elżbieta Wzorek
mgr Elżbieta Wzorek
Karolina Zając-Feledyn
mgr Karolina Zając-Feledyn

psycholog, doradca zawodowy

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 106
wtorek12:00 – 16:00gab. 106
środa8:00 – 12:00gab. 106
czwartek8:00 – 12:00gab. 106
piątek8:00 – 12:00gab. 106

członek Zespołu Orzekającego

lek. med. Barbara Kuraś
lek. pediatra Anna Walat-Rozborska

Pracownicy administracji i obsługi

Elżbieta Chromiak
Elżbieta Chromiak

główna księgowa

poniedziałek8:00 – 16:00pok. 1
wtorek8:00 – 16:00pok. 1
środa8:00 – 16:00pok. 1
czwartek8:00 – 16:00pok. 1
piątek8:00 – 16:00pok. 1

samodzielny referent

poniedziałek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
wtorek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
środa7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
czwartek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
piątek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
Wiktoria Abram
mgr Wiktoria Abram

add user grafika

mgr Kinga Abram

referent

poniedziałek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
wtorek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
środa7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
czwartek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
piątek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat

pomoc administracyjna

poniedziałek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
wtorek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
środa7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
czwartek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
piątek7:30 – 15:30 lub
8:00 – 16:00 lub
9:00 – 17:00
sekretariat
mgr Sylwia Kądzielawa-Duda

Materusz_Kozioł
inż. Mateusz Kozioł

operator urządzeń, IOD

poniedziałek15:30 – 18:00pok. 105
środapraca zdalna 
czwartek15:30 – 18:00pok. 105

pracownik obsługi

poniedziałek12:30 – 20:30pok. 15
wtorek12:30 – 20:30pok. 15
środa12:30 – 20:30pok. 15
czwartek12:30 – 20:30pok. 15
piątek12:30 – 20:30pok. 15
Teresa Taraszka
Teresa Taraszka

Jolanta Podgórska
Jolanta Podgórska

pracownik obsługi

poniedziałek12:30 – 20:30pok. 114
wtorek12:30 – 20:30pok. 114
środa12:30 – 20:30pok. 114
czwartek12:30 – 20:30pok. 114
piątek12:30 – 20:30pok. 114

konserwator

poniedziałek7:00 – 15:00pok. 120
wtorek7:00 – 15:00pok. 120
środa7:00 – 15:00pok. 120
czwartek7:00 – 15:00pok. 120
piątek7:00 – 15:00pok. 120
Rafał Szwed
Rafał Szwed